Mūsu pārstāvniecībasCORAL TRAVEL GROUP (OTI HOLDING)
Kopš 2022.gada 26.OKTOBRA OTI Holding nosaukums, kas bijis pazīstams vairāk nekā 30 gadus, ir mainīts uz Coral Travel Group – kā simbols zīmola spēcīgajai nozīmai Starptautiskajā tūrisma pasaulē.

Coral Travel Group (OTI Holding) turpina augt starptautiskajā tūrisma nozarē kopā ar uzticamākajiem zīmoliem tūrisma operatoru, izmitināšanas, galamērķa pakalpojumu, aviācijas, ceļojumu aģentūru, informācijas tehnoloģiju un drošības jomās. Grupa apkalpo vairāk nekā 3 miljonus tūristu gadā.

Kopš dibināšanas 1992. gadā grupa sniedz pakalpojumus tūrisma nozarē ar Coral Travel Brand (Baltkrievija, Čehija, Igaunija, Gruzija, Vācija, Latvija, Lietuva, Polija, Rumānija, Krievija, Šveice, Türkiye, Ukraina) un FERIEN Touristik (Vācija) ) tūrisma operatoru un tirdzniecības aģentūru jomā; ar ODEON Tours (Türkiye, Ēģipte, Grieķija, Spānija, AAE, Taizeme, Vjetnama) galamērķa pakalpojumu jomā; ar Coral Group (OTI) viesnīcām (Seven Seas Hotels, Marvida Hotels, Xanadu Resort) izmitināšanas jomā; ar ODEON Software and Technology (Türkiye) informācijas tehnoloģiju jomā un ar Odeon Security and Consultancy (Türkiye) drošības jomā.