news

Par mums

Mūsu stāsts

Coral Travel Latvia


Coral Travel kas darbojas 7 valstīs, 2021.gadā uzsākusi darbību Baltijas reģionā.Mēs, uzņēmums Coral Travel Latvia, esam daļa no starptautiskā tūrisma koncerna Coral Travel Group, kas darbojas jau 28 gadus un ir viens no pasaules tūrisma nozares līderiem. Uzņēmumu grupa organizē ceļojumus uz populārākajiem galamērķiem visā pasaulē. Ar mums ceļojumos ir devušies 28 miljoni tūristi.Coral Travel piedāvā ceļojumus populāriem galamērķiem: Turciju, Ēģipti, Grieķiju, Melnkalni un citām valstīm.

 • 5

  Ārvalstu galamērķi

 • 3

  Vietējās lidostas Latvijā un Baltijas valstīs

Turcja

Coral Travel Group 


28 miljoni klientu 
40 pasaules valstīs

   Starptautiskais tūrisma koncerns Coral Travel Group darbojas jau 30 gadus, un notur līdera pozīcijas pasaules tūrisma nozarē. Daži fakti par Coral Travel Group:

   organizējis ceļojumus vairāk kā 28 miljoniem klientu;

   ar 7000 speciālistu palīdzību organizē ceļojumus 90 reģionos, 40 pasaules valstīs, 5 kontinentos;

   Darbojas tādās sfērās, kā ceļojumu organizācija, viesnīcu bizness, civilā aviācija un apsardze;
   pārvalda tūrisma nozarē atpazīstama zīmola Coral Travel meitasuzņēmumus, kas darbojas astoņās valstīs (ieskaitot Latviju), kā arī meitasuzņēmumus, kas zināmi ar nosaukumu ODEON Tours Turcijā, Ēģiptē, Taizemē, Vjetnamā, Spānijā, Grieķijā un Apvienotajos Arābu Emirātos, un kas darbojas tūrisma transporta pakalpojumu jomā.
   turpina attīstīt savu viesnīcu ķēdi ar zīmolu OTI Hotels & Resorts International Turcijā un Ēģiptē. Šodien darbojas 20 viesnīcu ķēdes, kuru starpā ir viesnīcu kompleksi, kas sasnieguši visaugstākos vērtējumus un ieguvuši vislabākās klientu atsauksmes.;

   Pateicoties novatoriskam redzējumam un augstiem kvalitātes standartiem, uzņēmums investē tūrismā kopš 1992. gada, no brīža, kad sāka darboties šajā nozarē;
   uzņēmums ir ieguvis prestižas balvas, tostarp: 2019. gadā - HIB Service Export Awards: ODEON Tours ieguva 1. vietu kategorijā "Ceļojumu aģentūru pakalpojumi", Coral Travel Group ieguva 3. vietu kategorijā "Finanses, apdrošināšana un citi finanšu pakalpojumi".
   Vērtība pret detaļām

   Valstīs, kurās atpūšas tūristi, mūsu pārstāvji rūpējas par viesiem, cieši sadarbojoties ar mūsu uzticamajiem partneriem, kuru starpā – Odeon Tours, kas ieņem 4. vietu starp Turcijas tūrisma uzņēmumiem;
   mēs pastāvīgi sekojam mūsu klientu atsauksmēm, analizējam rezultātus, cenšamies atrisināt problēmas un novērst nepilnības;
   mēs rūpējamies par sniegto pakalpojumu kvalitāti, un darām visu, lai uzturētu labas attiecības ar mūsu partneriem, kas ļauj nodrošināt komfortu Jūsu ceļojuma laikā.
   Atstāsim mūsu bērniem zaļu, draudzīgu pasauli

   Mēs paliekam uzticīgi šai idejai, tāpēc:

   strādājam tā, lai mūsu rīcība nenodara kaitējumu apkārtējai videi, piemēram, samazinām ūdens un elektroenerģijas patēriņu, racionāli izmantojam materiālus un instrumentus, kas nepieciešami mūsu ikdienas darbam.,

   īpašu uzmanību pievēršam mūsu partneru saudzīgai attieksmei pret apkārtējo vidi, īpaši iesakām tās viesnīcas, kuras savas darbības prioritātēs ir iekļāvušas rūpes par vidi.
   Tādu viesnīcu starpā – Otium Eco Hotel Club Side, kas tiek saukta par"ekoloģisko viesnīcu", šeit ir realizēti daudzi ekoloģiski risinājumi, piemēram, atkritumu šķirošana, no makulatūras ražota papīra izmantošana, bez tam viesnīcas viesi, gan pieaugušie, gan bērni, tiek iepazīstināti ar vajadzību rūpēties par apkārtējo vidi (skat. Viesnīcas apraksts)

   Mūsu partneri

   Turcija, Grieķija (Krēta, Roda un Kosa), Ēģipte – Odeon Tours.

   Odeon Tours ir dibināts 1992. gadā Turcijā. Uzņēmums ātri paplašināja savu darbību un iegāja Krievijas tirgū, 2004. gadā Hurgadā un Šarm El Šeihā tika atvērti Odeon Tours Egypt biroji. Odeon Tours sasniegumus tūrisma jomā ir atzinušas neatkarīgas organizācijas visā pasaulē. Pirmkārt vajadzētu atzīmēt, ka starptautiskā kvalitātes akreditācijas organizācija ir izsniegusi Odeon Tours starptautisko kvalitātes sertifikātu ISO 9001.

   Spānija – Viajes Olympia un Open Travel Service

   Coral Travel Latvia partneris Kosta Bravā - Viajes Olympia, kas darbojas tūrisma tirgū kopš 1965 g. Aģentūrai pieder vairāki biroji Spānijā, kas garantē patīkamas viesnīcu cenas, savukārt kvalificētais personāls nodrošina augstas kvalitātes pakalpojumus.

   Tenerifē ar Coral Travel Latvia klientiem strādā uzņēmums Open Travel Service, kas savā darbībā apvieno pieredzi un zināšanas par vietējo tirgu.

   Bulgārija – MTS/OTS

   Uzņēmums MTS/OTS Bulgaria ir dibināts 1993 g. Vairāk kā 60 uzņēmuma darbinieki katru gadu apkalpo vairāk kā 150 000 tūristus. Uzņēmuma MTS/OTS piedāvāto pakalpojumu klāstā ietilpst transfērs, ekskursijas, viesnīcas, izglītojošas tūres. Daudzu gadu profesionālā pieredze un augsti kvalificēti, motivēti darbinieki ir uzņēmuma panākumu atslēga, savukārt biznesa partnerība uzliek par pienākumu censties sasniegt kopīgus mērķus.

   Priekšrocības: konkurētspējīgas cenas, augsta pakalpojumu kvalitāte un ceļojumu programmu sastādīšanas pakalpojumi.