Tūrisma gids

Daļa no OTI HOLDING grupas - starptautiskā kompānija ODEON TOURS, meklē profesionāļus - tūrisma gidus, kuru kaislība ir ceļošana un kas vēlās strādāt Turcijā un Ēģiptē.

Aktuāla vakance Tūrisma gids

Darba vieta: Odeon Tours

Darba Laiks: Pilna slodze

Darba pienākumi:

Galvenie darba pienākumi: ☀️ pārstāvēt uzņēmumu, piedāvāt pakalpojumus un ekskursijas ☀️ organizēt informatīvās tikšanās ar tūristiem ☀️ efektīvi risināt situācijas un atbildēt uz jautājumiem ☀️ pārzināt valstis un kultūras, dalīties šajās zināšanās ar tūristiem vai ☀️ sagaidīt viesus un organizēt transfēru no lidostas uz viesnīcu ☀️ īsā un interesantā veidā dalīties ar svarīgu informāciju ☀️ palīdzēt viesiem iekārtoties viesnīcā

Profesionālās prasības:

Ja Tu: ✅ pārzini angļu un krievu valodas ✅ esi komunikabls un apķērīgs ✅ māki stāstīt, prezentēt un pārliecināt ✅ ar sajūsmu apgūsti jaunas zināšanas par dažādām valstīm un kultūrām ✅ jūties komfortabli mainīgā vidē mēs labprāt ar Tevi iepazītos. Par priekšrocībām uzskatīsim: ✅ darba pieredzi tūrismā ✅ atbilstošu izglītību ✅ autovadītāja apliecību

Ko mēs piedāvājam:

Uzņēmums nodrošina: ⭐ algu sākot no 600€ (brutto) ⭐ apmācības ⭐ atbalstu darba ikdienā ⭐ darba aprīkojumu ⭐ papildus bonusus

Papildus informācija:

CV lūdzam sūtīt uz hr@coraltravel.lt
Jūsu pieteikuma un CV, kas satur personas datus, iesūtīšana tiks uzskatīta par atļauju pārvaldīt personas datus, kas tiks darīts tikai atlases nolūkos, ievērojot konfidencionalitāti. Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz nākamo atlases kārtu.