Mūsu pārstāvniecības

Uzņēmuma Coral Travel Latvia personāla politika.

Mēs uzskatām, ka kompetenta komanda ir uzņēmuma visnozīmīgākā vērtība. Pateicoties kvalificētiem, vienmēr gataviem pārmaiņām un darbam mainīgā starptautiskā vidē, uz profesionālu izaugsmi tendētiem darbiniekiem, mēs varam pastāvīgi paaugstināt mūsu klientiem sniegto pakalpojumu līmeni, un vienlaikus radīt lielisku darba atmosfēru, ar ko lepojamies.

Mūsu mērķi:

  • būt pieprasītam, vēlamam darba devējam;
  • pateicoties pastāvīgi augošai komandai, uzturēt dinamisku darba vidi;
  • saglabāt lojalitāti uzņēmuma vērtībām un profesionālās ētikas standartiem;
  • uzturēt harmonisku un saliedētu komandu, kas strādā saskaņā ar mūsu uzņēmuma kultūru un attīstības stratēģiju

Aicinām ielikt mūsu lapai atzīmi "patīk" un sekot vakancēm. Mēs pastāvīgi meklējam savas jomas profesionāļus, kuri ir atvērti jaunām iespējām starptautiskā komandā.

Ja šobrīd lapā neredzat sludinājumus par konkrētām pozīcijām, droši sūti savu CV uz hr@coraltravel.lt, pievienojot īsu aprakstu par to, kāda tūrisma joma jūs interesē.

Atlasot pretendentus vakantajiem amatiem, mēs ievērojam vienlīdzīgu iespēju politiku, ņemam vērā pieredzi, kvalifikāciju un motivāciju. Mēs respektējam kandidātu patērēto laiku, tāpēc sniedzam atbildes visiem intervētajiem kandidātiem.

Katrs pieņemtais darbinieks iziet pienākumu veikšanai nepieciešamo apmācību, un var paļauties uz kolēģu palīdzību. Iekšējās un ārējās apmācības programmas tiek organizētas, ņemot vērā periodiskos darbības novērtējuma rezultātus, kā arī saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju.