egipte
ĒĢIPTE
Atpūta brīnumu pasaulē

Faraonu zeme

Laipni lūdzam 1000 un vienas nakts zemē, kur slaveno faraonu senā vēsture savienojas ar lielo pilsētu mūsdienīgumu. Atpūta Ēģiptē - tas ir ainavu, garšu un apskatāmo objektu dauzveidīgums. Vienā pusē - bezgalīgais tuksnesis, otrā - smilšainās pludmales un Sarkanā jūra ar koraļļu dārgumiem. Viesnīcu teritorijās spīd saule, bet palmas savukart nodrošina ar ēnu, viesiem tiek piedāvātas milzu iespējas kā izklaidēties, jautri akvaparki un daudzveidīgs "viss ieklauts". Tā ir Ēģipte - relaksācija, piedzīvojumi un bezrūpīga atpūta.


Ēģipte 2022

Faraonu valsts ir valdzinājusi pasauli tūkstošiem gadu. Daudzi senie grieķi un romieši bieži apmeklēja Ēģipti, meklējot iedvesmu saviem dzejoļiem. Ir vērts apvienot atpūtu Ēģiptē ar seniem atklājumiem, piemēram, Tēbas, Kairu, Hatšepsutas templi, Karaļu un Karalieņu ieleju, Memnonas "dziedošos" Kolosus vai lielisko Amūnas templi Karnakā. Arī gardās virtuves eksperti šeit jutīsies apmierināti, jo Ēģiptes delikateses ir tikpat daudzveidīgas kā šīs valsts vēsture. Atpūta Ēģiptē ir arī lieliska iespēja būrtiski ienirt piedzīvojumos. Fenomenālais koraļļu rifs, kas stiepjas no Tabas līdz Marsa Alam, parādis Jums aizraujošo skaistumu. Ēģiptes vēji patīk kaitošanas un burāšanas entuziastiem, bet tiem, kas alkst pēc saules un brūna iedeguma patiks smilšainas pludmales, kas spīd kā zelts. Viesnīcas piedāvā, saviem viesiem absolūtu komfortu un dažādas izklaidies iespējas, tādēļ atpūta Ēģiptē ir vilinošs piedāvājums tiem, kas vēlas justies kā faraoni.

Atpūta Ēģiptē

2022. gada atpūtas piedāvājumā mēs esam sagatavojuši plašu klāstu ar viesnīcam, sakot no 3* ekonomiskiem variantiem līdz ekskluzīvām ar attistītu infrastruktūru pieaugušajiem un bērniem, lielam teritorijam, ieskaitot peldbaseinus, akvaparkus un bagātīgu "viss iekļauts" sistēmu 24/7. Reģioni, ko mēs piedāvājam ir Hurgada, Šarmelšeiha un Marsa Alama.

Ēģipte - karte
Valūtas kurss
05.06.2023
valūta CB kurss
1 EUR: 1.08 USD
1 EUR: 33.2 EGP

Noderīga informācija

 • No 2020. gada 1. septembra visiem ceļotājiem, kas ielido Ēģiptē ir jāiesniedz negatīvi PCR testi. Tests jāveic 72 stundas pirms paredzētās ierašanās valstī. Pienākums veikt testu neattiecas uz bērniem, kas jaunāki par 6 gadiem. Ēģiptes varas iestādes atļāva veikt COVID-19 testus lidostā pēc ierašanas.
 • Lidojuma laiks: apmēram 4 stundas (Hurgada, Šarmelšeiha, Marsa Alama)
 • Laiks: +1 stunda
 • Valūta: Ēģiptes mārciņa (EGP)
 • Elektrība: 220 V.
 • Valoda: arābu
 • Reliģija: islāms
 • Iedzīvotāji: 82,5 miljoni
 • Galvaspilsēta: Kaira (9,5 miljoni iedzīvotāju).
 • Iebraukšanas noteikumi: nepieciešama vīza. To var saņemt Ēģiptes lidostā. Pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās.
 • Veselība: speciālās vakcinācijas nav nepieciešamas.
 • Paražas un virtuve: Ēģiptē neaizmirstiet kaulēties, tas ir tradīcija, ieperkoties gandrīz jebkurā tidzniecības vietā, kā arī neaizmirstiet par tā saukto bakšišu vai dzeramnaudu.

Klimats Ēģiptē

Ēģipte ir saules zeme. Jau daudzus gadus tūristi atbrauc šeit lai baudītu sauļošanos zelta pludmalēs, savukārt niršanas un ūdens sporta entuziasti visu gadu var baudīt silto jūru. Vidusjūrā gaisa temperatūra sasniedz līdz pat 35°C, naktīs nedaudz nokrīt, tas padara Ēģiptes piejūras kūrortus par visvēlamākajiem.

Laika apstākļi
Ēģipte
Šobrīd
04/06/2023
skaidrs laiks

saullēkts : 06:39:12
saulriets : 20:22:45

temperatūra
37oC
05/06/2023
Pirmdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
40oC

Nakts
35oC
06/06/2023
Otrdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
43oC

Nakts
37oC
07/06/2023
Trešdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
40oC

Nakts
35oC
08/06/2023
Ceturtdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
35oC

Nakts
32oC
09/06/2023
Piektdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
32oC

Nakts
30oC
Ieteicamie piedāvājumi
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Ēģiptes reģioni

Ēģiptē ceļojumu sezona ilgst visu gadu. Tūristi var atpūsties skaistās smilšu pludmalēs, peldēties siltā jūrā, apskatīt neparastos pieminekļus, baudīt elpu aizraujošas ainavas un ekskluzīvo ēģiptiešu virtuvi, kas apvieno Turcijas, Grieķijas, Francijas un Lībijas garšas. Aicinām doties saulainā ceļojumā uz Hurgadu, Šarmelšeihu un Marsa Alamu. Jūs atradisiet piedāvājumus mūsu majas lapā.

Ieteicamās viesnīcas Ēģiptē

Sarkanās jūras Rivjēra jau daudzus gadus apbrino savus tūristus ar senām leģendām un mīklām. Un kur vislabāk atpūsties, kuru reģionu un viesnīcu izvēlēties? Domājot par mūsu klientiem, mēs esam sagatavojuši viesnīcas, kuras iesakām atpūtai saulainajā Ēģiptē.