Egiptas Hurgada Keliones Coral Travel Lithuania
HURGADA
Atpūta zilajā bezdibenī

Atpūtā Hurgadā

Viena no slavenākajām Ēģiptes kūrortiem ir Hurgada reģions, kas piesaista tūristus no visas pasaules visu gadu. Bijušais mazais zvejnieku ciems, šodien viens no lielākajiem Ēģiptes tūristu kūrortiem. Iedeguma cienītāji atradīs vairāk nekā 40 km Sarkanās jūras piekrasti, pasakaini skaistus koraļļu rifus un milzīgas palmas. Tūristus vilina arī naktsdzīve: diskotēkas, krogi un restorāni. Hurgada ir arī lieliska vieta tiem, kuri vēlas iegremdēties 1000 un vienas nakts pasakā un uzzināt par Senās Ēģiptes dārgumiem.


Atpūta Hurgadā

Tūristu pilsēta tika izveidota no tuksneša gabala - Hurgada. Bijušais mazais zvejnieku ciems, šodien viens no lielākajiem Ēģiptes tūristu kūrortiem. Iedeguma cienītāji atradīs vairāk nekā 40 km Sarkanās jūras piekrasti, pasakaini skaistus koraļļu rifus un milzīgas palmas. Tūristus vilina arī naktsdzīve: diskotēkas, krogi un restorāni. Hurgada ir arī lieliska vieta tiem, kuri vēlas iegremdēties 1000 un vienas nakts pasakā un uzzināt par Senās Ēģiptes dārgumiem.

Hurgada atvaļinājums

Smilšainas pludmales ar ērtu pieeju jurai, draudzīgi iedzīvotāji un Ēģiptes dabas dārgums - saule un jūra ar unikālu koraļļu rifu, padara atpūtu Hurgadā par sapni ikvienam, kam nepieciešama neliela pauze no 21. gadsimta burzmas. Lieliski dabas apstākļi izveidoja no tuksneša gabaliņa vienu no lielākajiem atpūtas kūrortiem visa gada garumā. Hurgada, agrāk bijušais mazs zvejnieku ciems, šodien ir iecienīts galamērķis tūristu vidū no visas Eiropas. Ja Hurgadu apmeklējat pirmo reizi, ir vērts vēltīt laiku apskates ekskursijai. Dahabes vecpilsētas rajonā jūs uzzināsiet par vietējo folkloru, smēķējot ūdenspīpi vienā no vietējiem krodziņiem, un iepirkšanās priekiem varēs apmeklēt vietējo tirgu, tirgu, kas ir pilns ar austrumu garšvielām. Ir iespēja pastaigāties Sakalas rajona ielās, kas aizvedīs Jūs uz vietējo jahtu piestātni ar kafejnīcam, restorāniem un kaljāna-bāriem. Karsto smilšu cienitājiem iesakām Smilšu skulptūru muzeju, kas atrodas netālu no tirdzniecības centra "Senzo", šis ceļojums noteikti būs lieliska atrakcija arī mazajiem ceļotājiem. Izjāde ar kamieļiem ari var būt burvīga. Braukšana ar kvadraciklu vai džipu pa tuksneša zelta smiltīm un beduīnu ciemata apmeklēšana, kur vēsture saplūst ar tagadni, arī sagādās daudz emociju. Ēģiptes vēstures cienītāji no šejienes dosies iepazīties ar senās pasaules pieminekļiem, jo ​​Hurgada ir lielisks sākumpunkts apmeklēt Luksoru. Šeit Jūs varat redzēt Memnonas Kolizeju, Karaļu ieleju ar Tutanhamona kapu, Karnakas tempļu kompleksu un Hatšepsutas templi. Tiem kas ir izsalkuši pēc saules un jūras viļņiem ir vērts apmeklēt mākslīgo El Gouna salu vai atpūsties kūrortos starp burvīgiem Soma Bay un Makadi Bay, kas ir lieliski piemēroti ūdens sportam: kaitsērfings un vindsērfings. Bet tie, kas alkst pēc daivinga, var doties neaizmirstāmā pa zemūdens pasauli. Tikai 31 jūras jūdzes no El Gouna, jūras gultnē ir nogrimušais kuģis "Tistlegorm", kas ir viens no iecienītākajiem ūdenslīdēju galamērķiem.

Hurgada - karte
Laika apstākļi
Hurgada
Šobrīd
20/05/2022
mākoņains

saullēkts : 05:55:03
saulriets : 19:29:08

temperatūra
34oC
21/05/2022
Sestdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
34oC

Nakts
27oC
22/05/2022
Svētdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
32oC

Nakts
24oC
23/05/2022
Pirmdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
31oC

Nakts
26oC
24/05/2022
Otrdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
31oC

Nakts
27oC
25/05/2022
Trešdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
33oC

Nakts
29oC

Hurgada 2021

  • Klimats: sauss subtropu, tāpēc neaizmirstiet par aizsargkrēmiem ar augstu filtru, saulesbrillēm un cepuri.
  • Apģērbs: atpūtas laikā iesakām ņemt vasaras drēbes, bet pavasarī, rudenī un ziemā ir vērts siltāk ģērbties. Ziemas laikā ir pamanāma temperatūras starpība starp dienu un nakti.
  • Paradumi: labi ir atcereties par bakšišu. Šī ir dzeramnauda viesmīļiem, gidiem, autobusu vadītājiem ekskursijās un transfera laikā. Nebrīnieties, ja vietējie bērni Jums jautās par bakšišu pilsētas ielās. Vārds "bakšišs" nozīmē dalīties ar savu kaimiņu. Musulmaņu valstīs ir tradīcija bagāts dalās ar nabago, tāpēc ieteicams dot bakšišs.

Klimats Hurgadā

Klimats šeit ir tuksneša. Visu gadu nokrišņu praktiski nav. Gada vidējā temperatūra Hurgadā ir 22,9 ° C. Vidējais gada nokrišņu daudzums šajā apgabalā ir 3 mm. Hurgadā valda subtropu klimats, tāpēc šeit nav jāuztraucas par laika apstākļiem. Saule šeit spīd gandrīz visu gadu, tā kā Hurgdā ir sauss tropiskais klimats.