turcija
TURCIJA
Nepārtrauc valdzināt un pārsteigt

Atpūta Turcijā

Dažiem no atpūtniekiem tās ir kā otrās mājas, to apmeklējuši vairāk nekā vienu reizi, tāpēc laipni lūdzam vēlreiz! Šeit Jūs varat pavadīt savu atvaļinājumu vairākas reizes un joprojām atklāt sev kaut ko jaunu. Gleznainas ainavas, kur kalni, šķiet, izaug tieši no jūras. Daudzi pieminekļi saglabā tūkstošgadu vēsturi. Virtuve, kas vilina ar garšu un aromātu. Tā ir vieta visiem: tiem, kas izvēlas mierīgu atpūtu pie jūras, ka arī aktīviem piedzīvojumu meklētājiem.


Atpūta Turcijā

Turcija var pārsteigt Jūs katrā solī. Tā ir kontrastu, zilās jūras, kalnu un austrumu garšu valsts. Atpūta šeit ir daudzveidīga un pilna ar iespaidiem. Viesnīcas bieži vien ir lieli kompleksi ar zaļiem priežu mežiem, palmām un ziediem, kas veido labi koptus dārzus.Šeit ir dažāda lieluma un dziļuma peldbaseinu kompleksi, sākot no maziem baseiniem līdz olimpiskiem ar milzīgiem akvaparkiem. Piedāvājumi pēc sistēmas "viss iekļauts" ar daudzveidīgu un gardu reģionālo virtuvi un garšām no visas pasaules, bieži vien ir pieejams visu diennakti, tas ir vēl viens iemesls, kas pievilina atpūtniekus doties uz Turciju. Ir pieejamas dažādas kategorijas viesnīcas - no ekonomiskām 3 * līdz unikālām luksa klases viesnīcam ar privātiem baseiniem. No klusām viesnīcam līdz viesnīcam pilnam ar izklaides iespējam visas dienas garumā.  Atvaļinājuma laikā ir vērts izbaudīt pasaulslaveno hammamu (turku pirts), profesionālos golfa laukumus un dažādus ūdens un pludmales sporta veidus. Turcija pārstāv sevi kā dabas brīnumu mozaīka, daudzveidīgs klimats un reljefa formas. Ezeri, kalni, tirkīza krāsas jūra, klusie līči. Un patiesi dabas brīnumi, tostarp apburošā Kapadokija un Pamukkale kaļķakmens terases. Kā arī īpaša turku viesmīlība, draudzība, atklatība. Turku nacionālā iezīme ir laika pavadīšana kopā ar ģimeni un draugiem. Tāpēc viņi labprāt atver savu sirdi un mājas ceļotājiem. Nav iespējams neiemilēties Turcijā.

Turcija 2021

Komandā, kas gatavo Jums atpūtas piedāvājumus, mums ir profesionāļi, kuri dzimuši un auguši Turcijā. Tagad viņi dalās ar Jums savās zināšanās, pieredzē un mīlestībā pret savu valsti. Vai var būt labāks padomdevējs nekā tas, kurš Turciju pazīst kopš bērnības? Atvaļinājuma laikā Turcijā par Jums rūpēsies Coral Travel Latvia pārstāvji.

Apskatīt Turcijas pēdējā brīža piedāvājumu >>

Turcija - karte
Valūtas kurss
01.12.2021
valūta CB kurss
1 EUR: 1.14 USD
1 EUR: 14.93 TRY

Noderīga informācija

Vēršam Jūsu uzmanību, ka 72 stundas pirms ieceļošanas Turcijā obligāti ir jāaizpilda katrai personai ieceļošanas apliecinājums "Traveller Entry Form", kas ir atrodams tīmekļa vietnē - https://register.health.gov.tr/. Aviokompānijas pirms iekāpšanas lidmašīnā veiks pārbaudi, līdz ar to personai šo aizpildīto apliecinājumu būs nepieciešams uzrāda telefonā vai izprintētā veidā.

 • Laika josla: laika starpība ar Latviju +1 stunda (ziemā), vasarā laika starpības nav.
 • Vīza: pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās dienas Latvijā. Latvijas pilsoņiem vīza ieceļošanai nav nepieciešama, Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama vīza.
 • Lidojuma laiks: aptuveni 3 stundas.
 • Valoda: oficālā valsts valoda turku, bet Jūs kūrortos varat sazināties angļu vai krievu valodā.
 • Valūta: Vietējā valūta - turku lira. Ir vērts ņemt līdzi dolārus vai eiro, jo jūs varat arī bieži norēķināties šajās valūtās.
 • Reliģija: oficiāli Turcija ir laicīga valsts, bet 99% no turkiem ir musulmaņi.
 • Platība: 780 tūkstoši. kv. km.
 • Kontinenti: tikai 3% Turcijas teritorijas atrodas Eiropā (tā dēvētā Trāķija) un 97% - Āzijā (tā saukta Anatolija).
 • Iedzīvotāji: 75 miljoni.
 • Ģeogrāfija: lielākā valsts daļa ir kalnaina, augstākā virsotne ir Ararats (5165 m). Turcijas krastus apskalo Melnā jūra, Marmora jūra, Egejas jūra un Vidusjūra.
 • Galvaspilsēta: Ankara, bet lielākā pilsēta ir Stambula (ap 12 miljoniem iedzīvotāju).

Klimats Turcijā

Turcija ir liela valsts, daudzveidīgu reljefu, rezultātā dažādās valsts daļās klimats ir atšķirīgs. Tā atrodas subtropu klimata zonā, kontinentālā tropu joslā, jūras piekrastē, ieskaitot dienvidu un rietumu piekrastes. Turcijas ziemeļu piekrastē valda Melnās jūras klimats ar tipiskām mērena klimata īpašībām.

Laika apstākļi
Turcija
Šobrīd
01/12/2021
skaidrs laiks

saullēkts : 06:57:19
saulriets : 16:35:40

temperatūra
1oC
02/12/2021
Ceturtdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
4oC

Nakts
2oC
03/12/2021
Piektdiena
smidzina

temperatūra

Diena
6oC

Nakts
4oC
04/12/2021
Sestdiena
smidzina

temperatūra

Diena
7oC

Nakts
6oC
05/12/2021
Svētdiena
lietus

temperatūra

Diena
6oC

Nakts
5oC
06/12/2021
Pirmdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
8oC

Nakts
6oC
Ieteicamie piedāvājumi
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Turcijas reģioni

Turcijai kā milzīgai valstij, kurai ir gadsimtiem senas tradīcijas, kas atrodas pie Āzijas un Eiropas robežas, ir raksturīga reģionālā daudzveidība. Ziemeļos atrodas Marmora jūras reģions, kas apskalo Turcijas lielāko pilsētu Stambulu, aiz kuras seko gleznaini kalnainais Melnās jūras reģions, pārklāts ar tējas laukiem. Austrumi - pievilcīgs Anatolijas reģions, kas ir bagāts ar seno civilizāciju mantojumu. Tūristu iecienītā Kapadokija, kā arī Turcijas galvaspilsēta Ankara atrodas citā reģionā, t.i. Centrālajā Anatolijā. Vidusjūras un Egejas jūras piekrastes Turcijas dienvidrietumos ir iecienītākais vasaras atpūtas reģions. Tur ir sava vietējā atmosfēra un interesanti apskates objekti: Alānijas naktsdzīve, neskartā daba un unikālie golfa laukumi Belekā, klusas un bagātīgas atrakcijas Antālijā, kas pilna ar romantiskām vecpilsētas ielām, skaistu un majestātisku skatu uz Taurus kalniem ap Kemeru un īpašo Bodrumu - daba, kas nekad neguļ.

Ieteicamās viesnīcas Turcijā

Rosīgā Alānija, neskartā daba Belekas reģionā, antīkie pieminekļi Sidē, romantiskās Antālijas vecpilsētas ielas, noslēpumainie Taurus kalni Kemerā, klusie līči Bodrumā, burvīgā Marmarisas osta vai paradīzes Fethiye līcis. Jūs nēesiet pārliecināti, ko izvēlēties? Neuztraucieties. Lai palīdzētu Jums izvēlēties sev labāko, mēs sastādījām sarakstu ar ieteicamām viesnīcam ar ēdināšānas programmu "viss iekļauts", kas ļaus Jums baudīt sauli, apmeklēt daudzas senās vietas un apbrīnot vietējo dabas ainavu.