alanya header
ALĀNIJA
Zelta smilšu pludmale ar savu vēsturisko stāstu

Atpūta Alānijā

Alānija - gleznains kūrorts uz klinšainas pussalas. Viņa piesaista ar savām skaistajām pludmalēm, skaisto tūrisma infrastruktūru un gleznainajiem pieminekļiem. Daudzus gadus Alāniju uzskatīja par brīnišķīgu kūrortu, pietiekami lielu, tāpēc šeit nebūs garlaicīgi. Dažādas izklaides, tostarp dažādas diskotēkas ostas pilsētā, ik gadu piesaista jauniešu pūļus. Bet pilsētas nomalē, tālu prom no burzmas un trokšņiem, jūs atradīsiet daudzas ģimenes oāzes.


Atpūta Anlānijā

Noteikti apmeklējiet vēsturiskās pussalas rietumu daļu atvaļinājuma laikā Alānijā. Tur Jūs atradīsiet 5 km garu zelta pludmali. Leģenda vēsta, ka tieši šajā pludmalē Marks Antonijs ir atvedis daudzas pludmales smiltis no tālas Ēģiptes, pierādot savu lielo mīlestību Kleopatrai, kurai viņš uzdāvinājis aprīkotu pludmali kā kāzu dāvanu. Rezultātā pludmale tika nosaukta par godu valdniecei un uzskatīta par vienu no skaistākajām un populārākajām Turcijas pludmalēm. Dārgumu meklētājiem iesakām apmeklēt Korsanlaras alu, kas atrodas zem Sarkanā torņa. Saskaņā ar leģendām, tieši šajā alā pirāti noslēpuši savus dārgumus. Jūs varat piekļūt ar nelielu laivu vai ar laivu apbraukt ap pussalā. Tāpat ir uzmanību ir pelnījušas Damlatas alas, kuras nosaukums nozīmē “kapa akmens”, kuras vecums ir vairāk nekā 15 000 gadu, un tās ir slavenas ar saviem apbrīnojamajiem veidojumiem no stalaktītiem un stalagmītiem, bet izglītojošais maršruts atrodas par 20 metruzem zemes! Tāpat Jūms vērts apskātīties ostu, kas priecē ar skaistu ainavu. Aktīvas atpūtas cienītājiem, mēs iesakām akvaparku aptuveni 20 km attālumā no Alānijas. Jūs redzēsiet unikālas apskates vietas, kas iepriecinās gan lielos, gan mazos ceļotājus. Papildus peldēšanas priekiem,tūristus apburs delfīnu šovu un drosmīgajiem būs iespēja peldēties kopā ar šiem apbrīnojamiem zīdītājiem. Sazinieties ar mūsu pārstāvjiem, lai iegūtu papildu informāciju informatīvas tikšanas laikā.

Alānija 2022

Komanda, kas gatavo Jums atpūtas piedāvājumus, ir profesionāļi, kas dzimuši un uzauguši Turcijā. Tagad viņi dalās ar Jums savās zināšanās, pieredzē un mīlestībā pret savu valsti. 2021. gadā vasaras sezonā mēs piedāvājam viesnīcas Alānijas reģionā pēc sistēmas “viss iekļauts”, sākot no ekonomiskām un beidzot ar greznām.

Alānija - karte
Laika apstākļi
Alānija
Šobrīd
04/06/2023
mākoņains

saullēkts : 05:34:41
saulriets : 20:06:18

temperatūra
24oC
05/06/2023
Pirmdiena
smidzina

temperatūra

Diena
22oC

Nakts
21oC
06/06/2023
Otrdiena
smidzina

temperatūra

Diena
24oC

Nakts
23oC
07/06/2023
Trešdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
25oC

Nakts
24oC
08/06/2023
Ceturtdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
25oC

Nakts
24oC
09/06/2023
Piektdiena
smidzina

temperatūra

Diena
26oC

Nakts
24oC

Noderīga informācija

  • Laika josla: laika starpība ar Latviju +1 stunda (ziemā), vasarā laika starpības nav.
  • Lidojuma laiks: aptuveni 3 stundas.
  • Valoda: oficālā valsts valoda turku, bet Jūs kūrortos varat sazināties angļu vai krievu valodā.
  • Vīza: pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās dienas Latvijā. Latvijas pilsoņiem vīza ieceļošanai nav nepieciešama, Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama vīza.
  • Reliģija: oficiāli Turcija ir laicīga valsts, bet 99% no turkiem ir musulmaņi.
  • Galvaspilsēta: Ankara, bet lielākā pilsēta ir Stambula (aptuvēni 12 miljoni iedzīvotāju).
  • Valūta: Vietējā valūta - turku lira. Ir vērts ņemt līdzi dolārus vai eiro, jo jūs varat arī bieži norēķināties šajās valūtās.
  • Klimats Alānijā: no aprīļa līdz oktobrim šeit ir ideāls klimats un lieliski apstākļi saules mīļotājiem, kuri sapņo par atpūtu smilšu pludmalēs, tāpēc padarot Alāniju par populārāko tūristu reģionu Turcijas Rivjērā.
     

Alānijas rēģioni

Tirkīza krāsas jūra, plašas pludmales un Taurus kalns pie horizonta, rada perfektu ainavu brīnišķīgam atvaļinājumam. Okurdžalara, 40 km attālumā no Alānijas (Antālijas virzienā), šeit ir daudz greznu viesnīcu, kuras jau daudzus gadus ir iecienītas tūristu vidū. Konakli ir slavens ar savām smilšu pludmalēm, bet nakts izklaides cienītāji varēs pavadīt laiku Alānijas centrā. Ja, Jūs novērtējat mieru un klusumu, Obagolas ciems, kas robežojas ar Alāniju, būs lieliska vieta atvaļinājumam. Mahmutlarā, aptuveni 14 km attālumā no Alānijas, Jūs varat apbrīnot skaisti apgaismoto nakts ainavu Alānijā, vērojot saulrietu pludmalē.
 
Ieteicamie piedāvājumi
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Ieteicamās viesnīcas Alānijā

Jūs apburs skaistā ainava - dateļpalmas, košiem ziediem nokaisīti krūmi, garākā un skaistākā piekraste, tā stiepjas vairākus kilometrus, kas maigi ieplūst zilajā Vidusjūrā.Lai palīdzētu Jums izvēlēties labākās viesnīcas no mūsu plašā piedāvājumu klāsta, mēs esam sagatavojuši dažus interesantus piedāvājumus.