belek
BELEKA
Grezna atpūta vēsturiskajā kūrortā

Atvaļinājums Belekā

Tūristi, kuri vēlas apmesties Belekas labākajās viesnīcās, noteikti atradīs sev piemērotu variantu. Šajā reģionā apmeklētājus gaida viss, kas padara atpūtu bezrūpīgu un patīkamu. Pirmkārt, tie ir komfortabli numuri ar visam ērtībām. Brīvā laika un sporta izklaides daudzveidība, kā arī programma “viss ir iekļauts”, tāpēc jums tikai jāatrod laiks savam sapņu atvaļinājumam Belekā.Sporta laukumi, peldbaseini, skaistumkopšanas saloni, turku pirtis un ūdens atrakciju parki, plašs izklaižu sortiments, kurus Belekas viesnīcas piedāvā saviem viesiem. Viesnīcas restorānos tiek pasniegti ēdieni no visas pasaules. Izvēloties Belekas reģionu kā atpūtas vietu, jūs paliksiet apmierināts ar visaugstāko apkalpošanas līmeni.


Beleka 2022

Šis reģions ir īpaši pazīstams ar saviem skaistajiem golfa laukiem, uz kuriem ierodas golfa cienītāji no visas pasaules. Jūsu uzturēšanās laikā Belekā varēsiet apmeklēt arī citas apskates vietas, piemēram, Sidē un Antālijā, kā arī Pirgo un Aspendosas seno pilsētu drupas. Dabas cienītāji arī atradīs kaut kādu nodarbošanos savai dvēselei - ja jūs neaizrauj neatkārtojamais priežu mežu mikroklimats, apmeklējiet Karaalioglu parku, Kursunlu ūdenskritumu vai izcili skaisto Zaļo kanjonu. Tādējādi atpūtu Belekā var pavadīt sākot no sauļošanās vai sporta aktivitātēm, apvienojot ar ekskursijām vai iepirkšanos lielveikalos, tas viss ceļojuma piedāvājumu Belekā 2021. g. padara par ideālu vietu atpūtai tūristiem ar dažādām vēlmēm.

Noderīga informācija

  • Laika josla: laika starpība ar Latviju +1 stunda (ziemā), vasarā laika starpības nav.
  • Lidojuma laiks: aptuveni 3 stundas.
  • Valoda: oficālā valsts valoda turku, bet Jūs kūrortos varat sazināties angļu vai krievu valodā.
  • Vīza: pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās dienas Latvijā. Latvijas pilsoņiem vīza ieceļošanai nav nepieciešama, Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama vīza.
  • Reliģija: oficiāli Turcija ir laicīga valsts, bet 99% no turkiem ir musulmaņi.
  • Galvaspilsēta: Ankara, bet lielākā pilsēta ir Stambula (aptuvēni 12 miljoni iedzīvotāju).
  • Valūta: Vietējā valūta - turku lira. Ir vērts ņemt līdzi dolārus vai eiro, jo jūs varat arī bieži norēķināties šajās valūtās.
Beleka - karte
Laika apstākļi
Beleka
Šobrīd
04/06/2023
mākoņains

saullēkts : 05:37:31
saulriets : 20:10:54

temperatūra
24oC
05/06/2023
Pirmdiena
smidzina

temperatūra

Diena
24oC

Nakts
21oC
06/06/2023
Otrdiena
skaidrs laiks

temperatūra

Diena
25oC

Nakts
22oC
07/06/2023
Trešdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
28oC

Nakts
23oC
08/06/2023
Ceturtdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
27oC

Nakts
23oC
09/06/2023
Piektdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
26oC

Nakts
23oC

Klimats Belekā

Vidusjūras reģiona valdošais klimats nozīmē, ka atpūtu Belekas reģionā var plānot no maija līdz oktobrim. Šajā periodā gaisa un ūdens temperatūra ir augsta, un nokrišņu gandrīz nav. Ziemas periods ir silts un lietains.

Belekas reģions

Beleka ir kūrortpilsēta, kas atrodas 30 km uz austrumiem no Antālijas un 40 km uz rietumiem no Sidē. Beleka ir pazīstama ar 13 kilometrus garo smilšu pludmali.

Lai turpinātu Belekas apkārtnes iepazīšanu, apmeklējiet 500 hektāru lielu Koprulu kanjonu (turk. Köprülü). Rezervāta teritorija apburs Jūs ar eikalipta audzēm, pistācijām un majestātiskām cipresēm. Milzu kanjona bruņurupuči ir vispievilcīgākie jaunākajiem ceļotājiem.

Noteikti apmeklējiet Kursunlu (turk. Kurşunlu) ūdenskritumu, kas tiek uzskatīts par galveno Belekas simbolu. To var sasniegt, ejot pa meža taku, kur jūs redzēsiet retus putnus un eksotiskus augus.

Ieteicamie piedāvājumi
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Rekomendējamas viesnīcas Belekā

Šis reģions izceļas ar savām luksus klases viesnīcām, kas piedāvā visaugstāko apkalpošanas līmeni. Starp piedāvātajām labi pazīstamajām viesnīcu ķēdēm katrs atradīs sev sapņu atvaļinājuma vietu.