kemer
KEMERA
Skaisto ainavu valsts

Atvaļinājums Kemerā

Aiz mežiem, aiz kalniem, skaistā, zaļā apvidū atrodas Turcijas Rivjēras slavenākais turku kūrorts - Kemera. Šī pasakainā pilsēta atrodas tikai 55 km uz dienvidrietumiem no Antālijas, tieši pie Taurus kalnu pakājes. Agrāk mazs zvejnieku ciemats, kas ar laiku pārvērtās par modernu tūrisma centru ar plašu viesnīcas bāzi gar piekrasti, kas padara to par lielisku vietu aktīvajai atpūtai.Pilnībā aprīkotā Kemeras osta ir burāšanas sporta entuziastu sapņu galamērķis.


Atpūta Kemerā

Kristāldzidrā jūra, no kuras būs sajusmā visi ūdens sporta veidu entuziasti, kupli priežu meži, kas stiepjas daudzu kilometru garumā, citrusaugļu audzes un kalnu tuvums padara to par vienu no populārākajiem tūrisma reģioniem šajā Vidusjūras daļā.Tahtali kalns ir augstākais kalns šajā Turcijas daļā, kas lieliski papildina vietējo ainavu.Jūs varat uzbraukt ar pacēlāju kalna virsotnē, kas var uzņemt līdz 80 cilvēkiem. Iespēja apbrīnot elpu aizraujošu skatu uz jūru, kalniem un Olympus Beydaglan Millia Nacionālo parku tieši no skatu laukuma kalna virsotnē, tas būs neaizmirstams piedzīvojums. Uz dienvidaustrumiem no Kemeras atrodas senās Olimpa pilsētas drupas, kur atradīsit romiešu pirts un vaļņu drupas, kā arī ar kokiem apaugušas mājokļu un tempļu drupas.
Šīs vietas īpatnība ir parādība ar grieķu nosaukumu Himera un turku Yan. Tur ir liesmojoša gāze, kas nāk no zemes dzīlēm. Homērs rakstīja “Iliadā”, ka tā ir pazemes briesmoņa elpa ar lauvas galvu, kazu asti un pūķa asti. Tāpat ir vērts apmeklēt seno pilsētu drupas: Phaselis, kur saglabājies senais akvedukts un teātris, Finike, Myra ar daudzām seno ēku drupām un Kekova, kas nogrima pēc zemestrīces, to aplūkot tikai no laivas klāja. Tāpēc ņemiet vērā, ka šajā vietā aizliegta niršana ar akvalangu un peldēšanās.
 

Kemera 2022

Kemera ir lieliska vieta atpūtai. Šo reģionu ieskauj daba, bet tajā pašā laikā tas ir plaukstošs tūrisma kūrorts.2021. gada sezonai mēs esam sagatavojuši plašu viesnīcu izvēli reģionā, no 3 * līdz 5 * luksus līmeņa, ar "ultra", "viss iekļauts", "pilnas pansijas" un "puspansijas" ēdināšanu, Jūs varēsiet atklāt vietējās virtuves garšas.Bet ģimenēm mēs piedāvājam viesnīcas ar ģimenes koncepciju - ar animāciju, kas ideāli piemērota ģimenes atpūtai.

Kemera - karte
Laika apstākļi
Kemera
Šobrīd
04/06/2023
mākoņains

saullēkts : 05:40:23
saulriets : 20:12:20

temperatūra
19oC
05/06/2023
Pirmdiena
lietus

temperatūra

Diena
20oC

Nakts
17oC
06/06/2023
Otrdiena
smidzina

temperatūra

Diena
23oC

Nakts
20oC
07/06/2023
Trešdiena
smidzina

temperatūra

Diena
25oC

Nakts
21oC
08/06/2023
Ceturtdiena
mākoņains

temperatūra

Diena
26oC

Nakts
20oC
09/06/2023
Piektdiena
lietus

temperatūra

Diena
24oC

Nakts
19oC

Noderīga informācija

  • Laika josla: laika starpība ar Latviju +1 stunda (ziemā), vasarā laika starpības nav.
  • Lidojuma laiks: aptuveni 3 stundas.
  • Valoda: oficālā valsts valoda turku, bet Jūs kūrortos varat sazināties angļu vai krievu valodā.
  • Vīza: pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no atgriešanās dienas Latvijā. Latvijas pilsoņiem vīza ieceļošanai nav nepieciešama, Latvijas nepilsoņiem ir nepieciešama vīza.
  • Reliģija: oficiāli Turcija ir laicīga valsts, bet 99% no turkiem ir musulmaņi.
  • Galvaspilsēta: Ankara, bet lielākā pilsēta ir Stambula (aptuvēni 12 miljoni iedzīvotāju).
  • Valūta: Vietējā valūta - turku lira. Ir vērts ņemt līdzi dolārus vai eiro, jo jūs varat arī bieži norēķināties šajās valūtās.

Kemeras reģioni

Braucot cauri priežu mežiem pa ceļam no Antālijas uz Kemeru, brauksiet garām Beldibi ciematam, ko atpazīst ar skaistiem citrusaugu kokiem, zaļajiem mežiem un tīru oļu pludmali. Goynuk piekrastē atrodas daudz alu un jūras līču. Vietējais dabas skaistums, kura tuvumā aug palmas. Kaktusi un priedes atstāj milzīgu iespaidu uz visiem ceļotājiem. Kiriša - skaisti izvietots kūrorts ar lieliskām pludmalēm, tīrs jūras ūdens, gleznainie līči un meži, pa dienu laiku pavadāt pludmalē, bet vakarā jūs varat pastaigāties līdz kādam no vietējiem restorāniem.

Kemeras reģiona pludmales, neskatoties uz to, ka tās galvenokārt ir akmeņainas un klinšainas, viņas ir vienas no tīrākajām Turcijas Rivjērā un izceļas ar Zilā karoga sertifikātu, kas tiek piešķirts tīrākajām pludmalēm Eiropas Savienībā. Par visburvīgāko uzskata "Moonlight" pludmali ar spilgtām smiltīm. Tā ir pērle no Kemeras pludmalēm. Jūs varat baudīt brīnišķīgu skatu uz pludmali, kas to padara par ideāli piemērotu vietu romantiskām pastaigām saulrietā. Kemeras reģiona skaistā ainava ir lieliska vieta atpūtai.
Ieteicamie piedāvājumi
Aktualna oferta dostępna u naszego Konsultanta!
Oddzwonimy w 28 sekund!
lub Sprawdź nasze najlepsze oferty

Ieteicamās viesnīcas Kemerā

Kemera ir maģiska, neparasta, burvīga un aizraujoša vieta! Šeit ir viss, par ko cilvēks var tikai sapņot, atpūsties un relaksēties. Apskatiet rekomendējamās Kemeras viesnīcas un izbaudiet savu sapņu atpūtu.