EKSKURSJAS HURGADĀ

Super Luksora

Baudi mūsu neaizmirstamo programmu, kas ved uz Seno ēģiptiešu faraonu galvaspilsētu. Savu ceļojumu sāc ar ievērojamo Karnakas tempļa kompleksa apmeklējumu, aunu avēniju un karalienes Hačepsutas, vienīgās sieviešu dzimuma faraones templi, Karaļu ieleju ar dziļām, izteikti skaistām kapenēm un Memnona Kolosu. Pusdienas ir iekļautas, dzērieni par papildus samaksu. Dienas otrā pusē tavi ceļi vedīs uz alabastra rūpnīcu. Papildus tam, tu dosies Nīlas ceļojumā no restorāna uz Banānu salu, relaksējoties un baudot 2 sezonālos augļus. Laiva noslēgumā tevi nogādās līdz austrumu krastam, kur tevi gaidīs autobuss atpakaļ uz Hurgadu.

Super Kairo

Jauna un aizraujoša programma, kas ļauj iepazīt Kairo, sākot ar senu Pareizticīgo baznīcu un Ebreju templi. Vēlāk ekskursijas laikā seko Kairas muzeja apmeklējums, lai aplūkotu Faraonu sadzīvi, statujas un iespaidīgu seno kapeņu un pieminekļu kolekciju. Programmu papildina īpašas vakariņas restorānā, pēc kurām iespējams smelties iedvesmu skaistām fotogrāfijām ar Sfinksu un Gīzas piramīdām.

Kairo - Aleksandrija V/N

Diena iesākas ar Super Kairo programmu, vēlāk sekojot Nīlas kruīzam. Vakara ceļojums pa Nīlas upi noslēdzas ar nakti uz kruīza kuģa. Otrā diena nāk ar braucienu uz Alekandriju, kur iespējams piedzīvot pilsētas apskati, Kaitbejas Citadeles panorāmu, Aleksandrijas bibliotēku, Montazas parku, Aby El Abbas mošeju un antīko teātri. Pusdienas iekļautas. Vienvietīgs numurs ar piemaksu.

Sestais Elements (Exkluzīvs)

Unikāla iespēja gūt neaizmirstamo iespaidu luksusa klases cienītājiem.
Baudi mūsu milzīgo zemūdeni, vērojot krāsainos koraļļus. Vēlāk tev būs iespēja nirt vai snorkelēt vienā no skaistākajiem koraļļu parkiem un vērot krāsaino zivju pasauli. Brauciens iekļauj braucienu ar banānu, ūdens dēli, kā arī bezmaksas Wi-Fi uz jahtas. Programmas laikā tu apmeklēsi Orindžas līča salu – vienu no skaistākajām Sarkanās jūras salām, kur varēsi relaksēties, sauļoties un piedalīties sporta aktivitātēs (volejbols, badmintons). Izbaudi!

Atlantas Pilsēta (Ekskluzīvs)

Mūsu ekskluzīvās jūras programmas laikā tu varēsi piedzīvot unikālas emocijas 2 niršanas piegājienos – Nogrimušajā pilsētā un Sharm Elarab Mahmya. Ceļojumu papildini ar zvejošanu, puszemūdeni un ūdens sportiem (banānu, ūdens dēli un Tvisteru).

Havaju Salas Brauciens (Elskluzīvs)

Ekskluzīvi “Odeom Tours” kompānijai radīta programma, kas dalīta 2 daļās. Pirmā daļa (jūras): viena 15 minūšu niršanas piedzīvojums, 2 pieturvietas snorkelēšanai, 1 pietura zvejošanai un ūdens sportiem (banānam un ūdens dēlim). Otrā daļa (ballīte): 3 animatori un DJ, latīņu deju sesijas (Salsa, Zumba un Tango). Visu dienu baudi svaigus sezonas augļus un internacionālus bezalkoholiskus kokteiļus, visbeidzot mielojoties ar jūras produktu pusdienām un bārbekjū.

Pirātu Dārgumi

Izbaudi mūsu skaistāko un krāšņāko laivu Hurgadā, kas tiek uzskatīta par vienu no unikālākajām no visām Sarkanās jūras laivām. Pirmā pietura plānota Orindžas salā. Bērni ar animatoru grupu dosies meklēt dārgumus. Pieaugušajie: relaksēsies un peldēsies uz salas. Vēlāk pirātu kuģis ved pie Hurgadā populārajiem koraļļiem un krāsainajām zivtiņām. Uz klāja tiek piedāvāts augstas klases serviss. Jūras produktu pusdienas iekļautas. Noslēgumā piedzīvo 45 min garu piedzīvojumu uz puszemūdenes.

Niršana

Pat bez jebkādas iepriekšējas pieredzes ienirt jūras dzīlēs kopā ar profesionālu instruktoru. Tu vari baudīt 2 niršanas piegājienos sniegtos skatus. Pusdienas un niršanas ekipējums ir iekļauts. Piedzīvo šo unikālāko niršanas ceļojumu!


Snorkelēšana

Lieliska iespēja baudīt jūras braucienu un peldi Sarkanajā jūrā. Vislabākā iespēja ļauties arī snorkelēšanai! Pusdienas tiek pasniegtas uz jahtas.


Ēģiptes Venēcija

Brauciens uz Ēģiptes Venēciju – El Gounu -, pa ceļam baudot jahtas ērtības un brokastis (uzkodas, cepumus, kruasānus un čipsus). El Gounā tu redzēsi 7 dažādas lagūnas. Programma iekļauj delfīnu māju atklātā ūdenī, tam seko jūras velšu pusdienas, izbrauciens ar jūras skopu un zvejošana. Pleznas, maskas, snorkelēšanas ekipējums, pusdienas, bezalkoholiskie dzērieni uz jahtas ir iekļauti.


Orindžas Līcis

Baudi mūsu jūras braucienu uz populārāko Orindžas salu, lai ļautos relaksācijai un saules stariem, paralēli vērojot salas krāsainos rifus, baudot pusdienas uz laivas un piestājot 2 niršanas vietās atklātos jūras ūdeņos, virs skaistākajiem Sarkanās jūras koraļļu rifiem.


Jūras Vilku Panorāma

Baudi unikālu zemūdens panorāmu uz laivas 45 minūšu garumā un tad pārcelies uz ekskluzīvu staciju, lai ļautos snorkelēšanai virs koraļļiem 45 minūšu garumā.


Sharm El Nagga

Mūsu populārā lokācija Sarkanajā jūrā, kas ļauj vērot zemūdens pasaulē mītošos dzīvniekus. Garantēta neaizmirstama pieredze. Maska, pleznas un pusdienas iekļautas.


Kvadracikls uz 3 stundām

Tuksneša piedzīvojums ar kvadracikliem, ugunī gatavotu tēju, ūdenspīpi – tas viss ir iekļauts! Izjāde ar kamieli Beduīnu ciematā arī iekļauta programmas cenā.


Sahāras Parks

Baudi džipu un kvadraciklu braucienu tuksnesī un apmeklē Beduīnu ciematu un tajā esošo terāriju. Tu varēsi braukt ar kartingu mašīnām un doties izjādē ar kamieli. Dzeramais ūdens, tēja, brokastis (atvērtā bufete) ir iekļautas. Baudi savu rītu tuksnesī!


Atklājiet Safari

Baudi džipu un kvadraciklu braucienu tuksnesī un apmeklē Beduīnu ciematu un tajā esošo terāriju. Tu varēsi braukt ar kartingu mašīnām un doties izjādē ar kamieli. Dzeramais ūdens, tēja, brokastis (atvērtā bufete) ir iekļautas. Baudi savu rītu tuksnesī!


Panorāma

Lielisks jautrības, kultūras un iepirkšanās savienojums! Šajā programmā tu dosies uz El Mina mošeju, populārāko mošeju Hurgadā, apmeklēsi New Marina pilsētas centrā un ļaujoties skaistām fotogrāfijām. Vēlāk tavs ceļš ved uz Smilšu pilsētu, lai baudītu seno kultūru, un uz maziem smaržu un suvenīru veikaliņiem.


Delfīnu šovs

Tu apmeklēsi delfīnu māju un ļausies aizraujošam delfīnu un roņu šovam. Vēlāk vari doties peldē ar delfīniem par papildus samaksu.


Pelde ar delfīniem

Tu vari ļauties unikālai iespējai doties peldē ar delfīniem. Tie pozitīvi spēj ietekmēt tavu fizisko un mentālo veselību!


Turku pirts + 45 min masāža

Ļaujies Turku pirts programmai un dziļai ādas attīrīšanai saunā, tvaika istabās, džakuzi un putu pīlingā. Otrā programmas daļa iekļauj pilnu ķermeņa masāžu profesionālu terapeitu rokās. Spiedienam pakļaujot noteiktus ķermeņa punktus, visas muskuļu sāpes tiks dzēstas.


Kleopatras pakete

Pati dziļākā un bagātīgākā programma. Turku pirts sniegs ķermeņa pīlingu ar kafiju vai kokosriekstu, pienu un eļļām, papildus veicot arī roku un pēdu pīlingu, kā arī šokolādes sejas masku. Pēc kārtīga pīlinga seko relaksējoša pilna ķermeņa masāža. Pakalpojumu sniedz tikai profesionāli terapeiti.


Ko ņemt līdzi?

  • Garie braucieni:

Pase, ekskursijas voučeris, ūdens, fot-/video kamera, ērts apģērbs un apavi, cepure,

nauda papildus izmaksām.

  • Jūras braucieni:

Pase, ekskursijas voučeris, ūdens, fot-/video kamera, ērts apģērbs un apavi, cepure,

nauda papildus izmaksām.

  • Tuksneša braucieni:

Pase, ekskursijas voučeris, ūdens, fot-/video kamera, ērts apģērbs un apavi, cepure,

nauda papildus izmaksām.