Aicinām uz brīnišķīgu un neaizmirstamu ceļojumu pa Antālijas reģionu!

Mūsu pārstāvji Antālijā, Odeon Tours, piedāvās Jums labākos brīvā laika pavadīšanas veidus atbilstoši Jūsu personīgajām vēlmēm. Ar mums būs iespēja atklāt un apmeklēt Turcijas skaistākās vietas, pavadīt laiku burvīgā dabā, iepazīt austrumu tradīcijas un piedzīvot adrenalīna pilnus mirkļus.

Par Odeon Tours

Par viesu atpūtu Antālijā rūpējas mūsu uzņēmumu grupas Coral Travel, Odeon Tours pārstāvji. Ierindota 4. vietā starp labākajām tūrisma kompānijām Turcijā, Odeon Tours piedāvā plašu ekskursijas programmas klāstu, sākot ar vēsturisku vietu apmeklējumiem un beidzot ar apskates ekskursijām pieaugušajiem un bērniem. Ceļotāju drošība ir viena no Coral Travel galvenajām prioritātēm. Izvēloties Odeon Tours, jūs ceļosiet tikai ar pieredzējušiem autovadītājiem ar daudzu gadu pieredzi.

Par Antālijas reģionu

Antālija, kas pazīstama arī kā Turcijas Rivjēra, ir populārākais kūrorta reģions Vidusjūras piekrastē un visā valstī. Antālijas reģions aptver visu Antālijas līča piekrasti (657 km) ar daudzām pludmalēm, ostām, vecpilsētām un ir sadalīts 15 rajonos.

Mūsdienīga tūrisma infrastruktūra nodrošina lielisku infrastruktūru atpūtai un izklaidei. Populārākie kūrorti reģiona piekrastē ir Kemera, Antālija, Beleka, Side, Alanja.

Antālijas reģionam ir dziļa vēsturiska pagātne, par ko liecina saglabājušies vēstures pieminekļi: seno amfiteātru drupas, kristiešu baznīcas un cietokšņi, kas ir apvīti ar mītiem un leģendām.

Coral Travel aicina jūs izpētīt Antālijas reģionu gida pavadībā. Piedāvājam arī lieliskas ekskursijas uz citiem reģioniem (no Antālijas reģiona). Aicinām kopā iepazīt autentisku un dabas skaistuma bagātīgo Turciju!

EKSKURSIJAS TURCIJĀ

Pamukale

Pamukale ir visslavenākais Turcijas dabas brīnums, kam ir liels potenciāls termisko avotu tūrisma attīstībā - ceļotāju interese par šo skaisto vietu ik dienas aug. Šeit atrodas pasaulslavenā Pamukale travertīna ieleja, kas izveidojusies, pateicoties ar kalciju bagātajiem avotu ūdeņiem. Laika gaitā Pamukales baltos kalcija slāņu pakāpienus vietējie iedzīvotāji nodēvējuši par “Kokvilnas pili” -pasakainās kokvilnas terases ir dziedē ne tikai dvēseli, bet arī veselību.

Patiesi nozīmīgs senatnes piemineklis Pamukalē ir Hērapole. To 197. gadā pirms mūsu ēras dibināja karalis Pergams, un tā ir nosaukta karojošo amazoniešu līdera Hiera vārdā. Pilsēta ir pazīstama arī kā “svētā pilsēta”, un ir nozīmīga vieta ticīgajiem -šajā pilsētā tika nogalināts viens no Jēzus Kristus svētā Filipa apustuļiem, kura piemiņai tika uzcelts martīrijs. Hērapolē noteikti vērts apskatīt romiešu stilā celto amfiteātri ar vietu 15 līdz 20 tūkstošiem apmeklētāju, 2 tūkstošus gadus seno Lielo pirti, sarkofāgus, statujas, agoru, ielu ar kolonnām, baziliku, strūklaku, piemiņas vārtus un tūkstošiem kapa vietu.

Saldas ezers

Salda ezers ir vēl viens Turcijas dabas brīnums. Tīrā tirkīza ūdens un balto krastu dēļ to dēvē par “Turcijas Maldīvu salām”. Kopš 1989. gada Salda ezers ir iekļauts aizsargājamo sarakstā kā viens no tīrākajiem ezeriem pasaulē.

Tas ir Turcijas dziļākais saldūdens ezers, kura dziļums sasniedz pat 184 metrus. Pelde skaistajā Salda ezerā Jums nesīs jaunas un atsvaidzinošās sajūtas, kā arī labu veselību. Krastā sastopams māls, kas sastāv no hidromagnezīta un virknes citu noderīgu minerālu - ar tiem var apstrādāt ādu un locītavas. Neskartā daba pārsteidz ar savu varenību un skaistumu.

Kapadokija

Kapadokija ir viena no skaistākajām vietām visā Turcijā, un tā ir galvenā konkurente astotajam pasaules brīnuma titulam.

Šī zeme izveidojās vulkāna izvirduma laikā. Pateicoties vēju plūsmām, ūdenim un klimatam, laikam ejot, izveidojies vulkāniskais tufs. Kapadokija ir ne tikai dabisks, bet arī vēsturisks reģions, kurā dzīvo civilizācijas, kas aptver Mazāziju - tā neatstāj vienaldzīgu sava unikālā skaistuma dēļ.

Kapadokijas simboli ir klinšu skursteņi, pazemē esošās pilsētas un māju sistēmas, kā arī baznīcas un izcili saglabājušās freskas. Visskaistāk Kapadokiešu ainava saplūst ar dabu saullēkta laikā, kad debesis ir pakļautas pirmajiem saules stariem – tas ideāls laiks, lai paceltos gaisā ar balonu, kas Jums ļaus redzēt šī reģiona skaistuma un plašuma patieso būtību. Nepalaidiet garām šo sapni!

Demre – Kekova

Vai zinājāt, ka Sv. Nikolaja, ko pazīstam kā Ziemassvētku vecīti, vārds ir cēlies no Turcijas?

Jaukais vecītis, dāvanu nesējs labajiem bērniem, literatūrā aprakstīts kā Mīras (Likijas pilsētas) bīskaps. Ja vēlaties apmeklēt Nikolaja dzimteni un tajā pašā laikā apskatīt nogrimušo Kekovas pilsētu, ar mums to izdarīt būs viegli un ērti!

Ceļojums būs patiess prieks tiem, kas meklē iedvesmu un mīl vēsturi. Šī ceļojuma laikā Jūs varēsiet apskatīt baznīcu, kurā 6. decembrī Sv.Nikolajs tika apglabāts. Leģenda vēsta, ka brīnumi sākās tieši pēc viņa nāves, un kopš tā laika Mīra ir kļuvusi par ticīgo svētvietu.

Maģiju papildina neaizmirstams brauciens ar jahtu uz Kekovu, kur Jūs gaida īpaši skati uz noslīkušo Simenas pilsētu.

Alānijas pilsēta

Alānija, agrāk dēvēta par Coracesium, ir viena no vietām, kas apdzīvota kopš seniem laikiem. Seldžuku periodā Alānija izvirzījās priekšplānā un tika uzskatīta par ziemas galvaspilsētu. Šī pilsēta aicina viesus apskatīt vietas, kur uz katra soļa var redzēt dažādu vēstures periodu pēdas.

Pilsētas pussalā, Taurus kalnu pakājē no ziemeļu puses, atrodas Alānijas pils, bet vēsturiskās pussalas rietumos atrodas osta. Laivu un kuģu pārpildītās ostas apmeklētāji izmanto iespēju doties jūras braucienos, pa unikāliem līčiem. Alānijas osta ir populārs galamērķis tiem, kas ceļo ar kruīza kuģiem. Visslavenākā Alānijas un Turcijas pludmale ir Kleopatras pludmale, tās attālums no pilsētas ir 15 km.

Sides apskates ekskursija

Ja vēlaties izpētīt Side pilsētu gan pa sauszemi, gan ūdeni, šī apskates un jahtu ekskursija attaisnos visas Jūsu cerības: kultūras mantojums, pārsteidzoši skati un lieliska atpūta vienā braucienā.

Side ir brīnišķīga pilsēta, kas lepojas ar bagātīgu vēsturi, kas aizsākās vairākus simtus gadu pirms mūsu ēras, ar seno romiešu laika mantojumu. Pilsēta atrodas 75 km attālumā no Antālijas. Šeit Jūs atradīsiet Anatolijas teātri, kurā varēja uzņemt pat 10 tūkstošus skatītāju, milzīga agoru ar daudzām kolonnām, senos muzejus ar daudzi artefaktiem un Bizantijas baziliku.

Ar pacējāju uz Tahtali kalnu

Baudiet sārtus mākoņus un sauli agrā rītā, lai ļautu Jūsu elpai aizrauties pār jūras horizontu. Vakarā, kad rietumos nolaižas pēdējie saules stari, viena pēc otras debesīs iemirdzēsies zvaigznes.

Olimpus trošu vagoniņš atrodas Beydağları piejūrā, Olimpus nacionālajā parkā, kur Tahtali kalnu virsotnes sasniedz līdz pat 2365 m augstumu. Olimpus pacēlājs ir īstā vieta tiem, kas vēlas atpūsties, baudīt gardu maltīti un elpu aizraujošus lidojumus ar paraplanieri.

Mēs piedāvājam Jums visas šīs iespējas - izmantojiet iespēju iepazīt mītiem bagāto Tahtali kalnu!

Tematiskais parks The Land of Legends

Leģendu zeme ir vieta, kur atdzīvojas pasakas un sapņi. Nav brīnums, ka šo parku sauc arī par Turcijas Disnejlendu. Šeit izklaidi atradīs ģimene, pāri un draugu grupas! Atrakciju parkā, kas atrodas Belekā, ir gan akvaparks, gan piedzīvojumu parks, kā arī jautrs ūdens šovs.

Lielajā akvaparkā ir pat 43 ūdens slidkalniņi, no kuriem puse ir pieaugušajiem, un 8 peldbaseini (vienā no tiem ir 2 metrus augsti viļņi!). Un vēl zemūdens safari, kurā redzēsi neredzētas zivis tropu ūdeņos.

Piedzīvojumu parkā varēs izmēģināt 24 atrakcijas, tostarp 61 m augstu kalnu ar 360 grādu cilpām, daudzveidīgas šūpoles un karuseļus adrenalīna cienītājiem.

Bērnu elpu aizraus priekšnesumi ar delfīniem, jūras lauvām un pingvīniem.

Leģendu zemē ir arī 5D kinoteātris, kurā varat baudīt iespaidīgu kino ar vairāk nekā 12 specefektiem! Īpašu iespaidu uz jums atstās vakara izrāde, kura laikā parks pārvēršas maģiskā pasakā.


Antālijas akvārijs

Antālijas akvārijs ir viens no lielākajiem akvāriju kompleksiem pasaulē, vienlaikus piedāvājot iedvesmu, izklaidi un izglītību. Apceļojot 40 tematiskos akvārijus, Jūs sastapsieties ar pasaulē lielāko tuneļveida akvāriju, kā garums ir 131 metrs, bet platums - 3 metri.

Tāpat Jums ir iespēja izveidot sniega bumbiņas Sniega pasaulē (Snow World) un Ledus muzejā (Ice Museum). Tropisko rāpuļu mājā (WildPark) varat doties ceļojumā starp indīgākajām, krāsainākajām un interesantākajām sugām pasaulē. Oceanride XD Cinema Jūs varat kuģot pasaules jūrās, izmantojot daudzdimensiju filmu tehnoloģiju.


Sealanjas tematiskais parks

Palmas, smiltis un baseini – tie ir īstie tropi Alānijā! Parks piedāvā peldes kopā ar retām, tropiskām zivīm, kā arī tiem, kas vēlas asas izjūtas – iegremdēties baseinā ar haizivīm un rajām. Delfinārijā Jūs redzēsiet azartiskus un rotaļīgus delfīnus un roņus - tā ir lieliska izklaide gan pieaugušajiem, gan bērniem. Jūs varat peldēties ar delfīniem un roņiem par papildu samaksu (lai iegūtu vairāk informācijas, jautājiet pārstāvim). Pavadiet neaizmirstamu dienu kopā ar savu ģimeni SEALANYA delfinārija un jūras parkā SEAPARK!


Izbrauciens ar laivu

Nav svarīgi, kādā pilsētā Antālijas reģionā Jūs aizvadāt savu atpūtu - vienmēr iespējams izbaudīt braucienu ar kuģīti!
Nepalaidiet garām iespēju pavadīt brīvdienas uz kuģa, kur vienuviet varat atpūsties, sauļoties, atsvaidzināties, peldēties un izklaidēties. Tā ir arī lieliska iespēja apbrīnot Vidusjūras panorāmas krastus.
Aktīvie animatori, spēles, peldēšanās atklātā jūrā tieši no laivas un putu diskotēka uz klāja būs patiesi aizraujošs piedzīvojums!


VIP jahta

Ja vēlaties izbaudīt brīnišķīgus dabas skatus un 2500 gadus vecus pieminekļu stāstus, dodieties jūras braucienā ar privāto jahtu. Laiks patiesi apstāsies, kad Jūs ienirsiet un peldēsieties tirkīzzilās Vidusjūras gleznainajos līčos.

Ceļojuma laikā varēsiet baudīt izcili pagatavotus Vidusjūras reģiona ēdienus, pēc kā sekos laiska pastaiga gar jūras krastu. Pastaigas maršruti ir dažādi - pēc Jūsu vēlmes, par papildu samaksu Jums tiks piedāvāts iepazīt jūras dzelmi ar niršanas ekipējumu vai doties izbraucienā ar ūdensmotociklu. Tiks ņemti vērā visu veidu individuālie pieprasījumi.


Jeep Safari

Šī ir lieliska iespēja izpētīt apkārtējos laukus un apbrīnot skaistos Vērša kalnus (Taurus). Jūs sagaida unikāls ceļojums pa gleznainākajām reģiona vietām un jautrs bezceļu rallijs.

Uzdāviniet sev un saviem mīļajiem pozitīvu emociju un skaistu atmiņu buķeti. Šis ceļojums ir lieliski piemērots gan asu izjūtu cienītājiem, gan tiem, kas vēlas iepazīt Turcijas varenību. Ar džipu safari Jūs varēsiet iepazīt Taurus - Turcijas patieso seju.


Turku pirts – Hamams

Turku hammam ir vislabākā aktivitāte, uzsākot atpūtu - tā ļaus jums pilnībā relaksēties un noskaņoties atpūtai vairāku stundu garumā.

Brīvdienas Turcijā nebūs pilnvērtīgas, ja vismaz vienu reizi neapmeklēsiet turku pirti. Hammama procedūra sastāv no: relaksācijas saunā - karstā tvaika telpā, pīlinga (ķermeņa skrubja), ziepju putu un eļļas masāžas. Sāciet savu atvaļinājumu uz pareizās nots!


Iepirkšanās

Zelts pilnā tā krāšņumā! Turcijā Jūsu acis priecēs meistaru darinātās rotas ar orientāliem rakstiem, kas pēc dizaina līdzinās Osmaņu pils harēma modeļu motīviem. Īpašās, ar rokām darinātās zelta rotas ir iespējams iegādāties ar dzelteniem, baltiem un zaļiem zirgu kuloniem. Šīs rotaslietas ir skaists papildinājums Jūsu juvelierizstrādājumu kolekcijai vai unikāla dāvana kādam Jums tuvam cilvēkam.

Ādas izstrādājumi - Turcija ir viena no vadošajām ādas ražošanas valstīm pasaulē. Augstā kvalitāte ir redzama ikvienā ādas izstrādājumā - mēteļos, jakās, somās, apavos, ko iespējams apskatīt un iegādāties milzīgos ādas veikalos.


Antālija no putnu lidojuma

Nepalaidiet garām iespēju no putna lidojuma baudīt skaistākos Antālijas skatus neaizmirstamā lidojumā! Tā laikā profesionāls instruktors Jūs iepazīstinās ar lidmašīnas iespējām, lidojuma principiem un sajūtu, ko nozīmē būt īstam pilotam. Dienas beigās Jūs gūsiet pieredzi un iespaidus, kas atmiņā paliks uz mūžu.


Stambula

Leģendārā, senā Stambula ir uzbūvēta uz septiņiem kalniem un tiek uzskatīta par kontrastu pilsētu, kas savieno Eiropu un Āziju - trīs impēriju galvaspilsētu.

Dažādu kultūru, tautības un reliģijas savienošana gadsimtu gaitā šo pilsētu ir padarījusi par vienu no pazīstamākajām pasaulē. Senāk Stambula bija spēcīgākā pasaules galvaspilsēta: Bizantijas impērijas un Osmaņu impērijas laikā. Šodien tā ir Turcijas biznesa metropole, galvaspilsēta, valsts rūpniecības un finanšu centrs, kas ir ilgtspējīgs un papildināts ar tradicionālajiem tirgiem, šaurām ieliņām un nenovērtējamajiem vēstures pieminekļiem - kā atgādinājumu par pilsētas brīnišķīgo pagātni. Atklājiet Turcijas varenības noslēpumu, apmeklējot apbrīnojamo Sv.Sofijas mošeju un Osmaņu impērijas Topkapi pili. Vēl viena neaizmirstama pieredze.


Raftings

Plostošana pa Balto upi piedāvā unikālu veidu, kā izbaudīt satriecošu ainavu. Elpu aizraujošas miniatūras pludmales piedāvās mierpilnus mirkļus, kuros novērtēt dabas skaistumu. Šī upe ir bijusi dažādu kultūru robežpunkts, kā arī - romieši veidoja tiltus tai pāri, lai ikviens spētu šķēršot šo skaisto dabas veidojumu. Viens no šādiem tiltiem tika būvēts Seldžuku dinastijas laikā no romiešu drupām. Plostošana ir lielisks veids, kā izbaudīt aktīvu dienu un atvēsināties vasarā.


Tazi kanjons – Zip line eksursija

Šī skaistā vieta atrodas īpašā zonā Tazi kanjonā, un ir garākais trošu ceļš Eiropā - ar garumu 1960 metri un augstumu - 410m, kas ir lielākais kanjona augstums pasaulē. Tazi kanjona trošu ceļš ir iemīļots gan savas valsts atpūtnieku vidū, gan guvis atzinību no ārzemniekiem. Ja vēlies tikt prom no pilsētas stresa, pavadīt aizraujošas stundas pie dabas, un ieelpot adrenalīnu - mēs Tevi gaidām Tazi kanjona Trošu ceļa ekskursijā – visaizraujošākajā trošu ceļu ekskursijā pasaulē. Šo piedzīvojumu ir iespējams baudīt katru nedēļas dienu!


Perge – Kaleiči vecpilsētas ekskursija

Atklāj Perge vēsturi un skaistumu, Kaleiči pilsētas pasakaino ūdenskritumu - Karpuzkaldiran, ko būs vērts apmeklēt jebkurā laikā visas dienas garumā. Izbaudot arheoloģisko paradīzi Perge, Tu uzzināsi par slavenajām statujām un to apraktajiem noslēpumiem. Pēc tam Tu apmeklēsi skaisto ūdenskritumu un baudīsi pauzi, kas paredzēta, lai Tu uzņemtu neticami skaistas fotogrāfijas. Pēc tam Tavs ceļš vedīs uz Kaleiči, lai iepazītos ar vēsturiskiem faktiem. Antīkā Kaleči Tevi iepazīstinās ar romiešu drupām, Osmaņu mājām un Seldžuku mošejām. Izmanto šo ekskursiju, lai tuvāk iepazītu Antīkās pasaules burvību.


Goynuk kanjons

Goynuk kanjons ir Turcijas pirmais un lielākais piedzīvojumu parks Antālijā. Gatavojieties pārsteidzošam piedzīvojumam, vienlaikus izbaudot apbrīnojamu dabas skaistumu un varenību! Kanjons, ko vairāk nekā 80 miljonus gadu veidojis ūdens, piedāvā piedzīvojumus, kas ievērojami atšķiras no tā, ko esi piedzīvojis iepriekš. Tevi pārsteigs apbrīnojamas dabas ainavas, kristāldzirds ūdens, kas plūst no kalniem, sniedzot elpu aizraujošus mirkļus. Neaizmirstams piedzīvojums visai ģimenei vai draugu pulkam! Adrenalīns un dabas skaistums Tevi sagaida šīs ekskursijas laikā!


BUGGY SAFARI

Piedzīvojums, kas Tev atgādinās par aizraujošākajiem jaunības piedzīvojumiem! Ja Tu izbaudi adrenalīnu pie automobiļa stūres, vai esi pasažieris, kas novērtē blakus sēdētāja lomu, mēs iesakām Tauru kalnu piedzīvojumu “Buggy Safari”. Šīs ekskursijas laikā Tev tiks sniegta iespēja novērtēt nepieradinātas dabas skaistumu un novērtēt elpu aizraujošus mirkļus, dodoties mežonīgā piedzīvojumā pa dubļiem, akmeņainām takām, mežonīgu upi priežu mežā. Kopā ar instruktoru Tu šķērsosi nelīdzena reljefa kalnu takas, pirms tam noklausoties instrukciju un izmantojot speciāli paredzētu aprīkojumu.

Turite klausimų apie ekskursijas Turkijoje? Mielai atsakysime ir padėsime išsirinkti: keliones@coraltravel.lt