Grupu ceļojumi

Jūs plānojat ceļojumu savam uzņēmumam?

Coral Travel Latvia organizē ceļojumus grupām un uzņēmumiem, kas vēlas sarīkot darījumu tikšanās, komandas saliedēšanas pasākumus, apmācību programmas, konferences un citus speciālus pasākumus.
Izvēlieties ceļojumu, kas atbilst jūsu grupas vajadzībām, un organizējiet izklaides, kas atbilst jūsu komandas garam. Visas ceļojuma iespējas tiek atlasītas un pielāgotas.
  • Darbs brīvdienu laikā. Lielisks piedāvājums apvienot darbu atvaļinājuma laikā. Viens no ierosinājumiem ir aizbēgt uz siltu zemi un kūrortu pie jūras. Dienas laikā jūs strādājat attālināti no konferenču zāles vai viesnīcas numura, bet vakarā jūs varat baudīt pastaigu gar jūru, nodarboties ar fiziskām aktivitātēm kā sērfot, peldēties. Komunicēties ar vietējiem iedzīvotājiem kafejnīcā, krodziņā, baudīt dažādus ēdienus un klausīsieties dzīvo mūziku. Pēc atvaļinājuma pavadīšanas jaunā vietā jūs būsiet atpūtušies un šādas izmaiņas motivēs strādāt produktīvāk. Uzņēmumi, kas koncentrējas uz darbinieku labklājību, šajā gadījumā piedāvājot darbiniekiem atvaļinājumus, palielina viņu ilgtermiņa produktivitāti.
  • Motivācijas atvaļinājums. Vai esat pamanījuši, ka Jūs vai jūsu uzņēmuma darbinieku motivācija ir samazinājusies vai varbūt pilnīgi "izdeguši"? Uzņēmu vadītāji labi saprot, ka nemotivēti darbinieki kaitē biznesam: rezultātiem un tēlam. Lai izvairītos no darba kvalitātes pasliktināšanās, tad nepieciešams palieliniet darbinieku apmierinātību ar darbu un radiet vērtīgus risinājumus motivētam darbiniekam - iedrošiniet darbiniekus ne tikai ar naudas prēmijām, bet arī ar atvaļinājumu. Pat pārāk īss laiks, piemēram, trīs vai piecu dienu atvaļinājums, var būt lielisksa atpūta.
  • Konferences un semināri darbiniekiem ārzemēs, lai apvienotu ar atpūtas aktivitātēm. Tas ir lielisks veids, kā pilnveidoties, atpūšoties kopā ar kolēģiem. Dienas laikā apgūstiet vērtīgas un jaunas zināšanas, bet vakarā Jūs varat ceļot pa jūru braucot ar buru laivu, izklaidēties kādā krodziņā vai vietējā restorānā. Profesionālā attīstība un brīvā laika apvienošana darbiniekiem nodrošinās lielisku iespēju stiprināt komandas komunikāciju.


Izklaides pasākumu piemēri:
  • Ekstrēmā atpūta vai sporta aktivitātes: lekt ar gumiju, lidojums ar izpletni virs ūdens, raftings, izjādes ar zirgiem, volejbols, teniss, golfs.
  • Dažādas nodarbības: ēdiena gatavošana, joga, dažādu stilu deju nodarbības - austrumu, latīņu, vēderdejas.
  • Vakara izklaide: faķīri, akrobāti, dervišu vai turku deju šovs, pirātu, pludmales, latīņu ballīte.

Mēs sagatavosim piedāvājumu, kas ietvers aviobiļetes, transferu, izmitināšanu vēlamajās viesnīcās ar ēdienreizēm, kā arī ekskursiju programmu, komandas uzdevumi, svinības vai vakara programmas daļu, konferenču telpu vai nepieciešamā aprīkojuma rezervēšanu un citu vēlamo izklaidi.