11/05/2021

COVID-19 GARANTIJA - iespēja atlikt braucienu bez maksas



Iegādājoties ceļojumu, mēs piedāvājam bezmaksas pakalpojumu: COVID-19 Garantija. Tas ir paredzēts tūristiem, kuriem COVID-19 tests ir pozitīvs. COVID-19 pārtraukuma pakalpojuma priekšrocības. COVID-19 Garantija ļauj vienreiz mainīt ceļojuma datumu, ilgumu, viesnīcu un numura veidu. Ja tūrists maina ceļojumu, ceļojuma cena tiek pārrēķināta atbilstoši izmaiņu dienā spēkā esošajām cenām. Kad jāiesniedz testa rezultāts? Ja tūrists vismaz 48 stundas pirms ceļojuma iesniedz ceļojuma rīkotājam dokumentu, kas apstiprina pozitīvu COVID-19 testu, viņš / viņa var vienreiz atlikt ceļojumu.

11/05/2021

Lidojumi uz Turcijas kūrortiem ar biznesa klasi


Coral Travel Latvia ir pirmais tūrisma operators Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā vēl ērtākas brīvdienas - doties atpūtas braucienā Turkish Airlines biznesa klasē. Regulāri reisi no Rīgas lidostas no 4. jūnija. mēs uzstāsimies 4 reizes nedēļā. Lidojuma cenā ietilpst bagāža 30 kg + 8 kg, maltītes lidmašīnā ekonomiskās un biznesa klases klientiem, ērti Turkish Airlines sēdekļi un vairāk vietas kājām.

10/05/2021

Coral Travel sāka darbību Latvijā



Starptautiskais tūrisma organizators Coral Travel ir uzsācis savu darbību Latvijā un jau šovasar aicina Latvijas ceļotajus doties uz saulaino Vidusjūras Turcijas piekrasti. Šogad Coral Travel Latvia piedāvā atpūtas braucienus uz Turcijas kūrortpilsētām: Alaniju, Antāliju, Beleku, Kemeru, Side. Jau jūnijā. Pirmie atpūtnieki lidos čarterlidojumus no Rīgas uz Vidusjūras kūrortiem. Pasažierus četras reizes nedēļā lidos viena no lielākajām un uzticamākajām aviokompānijām Turkish Airlines.

Mūsu pieredzējušie tūrisma profesionāļi - gidi, viesnīcas darbinieki - ir gatavi uzņemt viesus pēc karantīnas apstākļu atvieglošanas. Viena no Coral Travel priekšrocībām ir mūsu pārstāvniecības un ilggadējie darbinieki, kas ļoti labi pārzina valsti un tūrisma nozari.

Coral Travel ir viens no tūrisma līderiem, kas darbojas jau 26 gadus un darbojas septiņās valstīs. Mēs esam viens no lielākajiem tūrisma operatoriem kaimiņvalstī Polijā. Mums ir arī savs birojs Vācijā. "Coral Travel" ir daļa no "OTI Holding" uzņēmumu grupas, kas savu vēsturi sāka pirms 28 gadiem un apvieno vairāk nekā 7000 profesionāļu visā pasaulē. "OTI Holding" darbojas "OTIUM" viesnīcu tīkls Turcijā, Ēģiptē un Tunisijā, pieczvaigžņu viesnīcas Seven Seas un augstas apkalpošanas pieczvaigžņu viesnīca "Xanadu Resort" Turcijā. "OTI Holding" pieder aviokompānija Royal Flight, kas ar 26 "Boeing" lidmašīnām savā flotē ceļo uz populāriem brīvdienu galamērķiem.